Borítókép: Tiszta Szívvel befutok

Tiszta Szívvel befutok

Idén a szokásosnál is nagyobb extrákkal került megrendezésre a Vivicitta szombati versenynapján a SUHANJ! Futam.

Ezúttal ugyanis a mezőnyben ott voltak a Tiszta Szívvel című film alkotói is szereplői is, azaz Till Attila, Thuróczy Szabolcs és Fenyvesi Zoltán is. A kerekesszékes gengszertfilm április 28-án kerül a mozikba, és – akárcsak a SUHANJ! Alapítványnak – a filmnek is fontos célkitűzése, hogy közelebb hozza az emberekhez a mozgássérültek világát. A filmben éppezért valódi mozgássérültek is szerepelnek, többek között a futóversenyekről is ismert Fenyvesi Zoltán, aki különben vasárnap reggel a Vivicitta félmaratoni távján bronzérmesként végzett.
A futamban részt vett a film hangmérnöke, Zányi Tamás is, aki egykor nagy futó volt: országos bajnokként gimnazista korában 74 perc alatt futott 20 km-t. Ezúttal azonban egy sokkal barátságosabb távot, 750 métert tett meg családjával, valamint a SUHANJ! Futam többi 500 résztvevőjével.