Iratkozz fel hírlevelünkre!
Magazin előfizetés
Kép
Hírek

Kemény fókusz és komoly céltudatosság kellett ahhoz, hogy tegnap új 24 órás magyar csúcs szülessen – interjú Csécsei Zoltánnal

A hétvégi Balatonalmádiban megrendezett 24 órás országos bajnokságon 277,484 km-t futott Csécsei Zoltán, ezzel átvette Bódis Tamástól a tavaly megszerzett magyar csúcsot és rögvest az idei világranglista élére állt ebben a versenyszámban.

2020. október 26.

Kép
Hírek

Maráz Zsuzsa negyedszer nyert az UB-n, Bódis Tamás duplázott

Bódis Tamásnak a második győzelme volt a Balaton körül, Zsuzsi viszont mától minden idők legeredményesebb női UB teljesítője lett.

2020. október 3.

Kép
Hírek

Óriási pályacsúcsot futott Csécsei Zoltán a hétvégi Korinthosz 160 km-en

Bódis Tamás pedig a 80 km-es féltávon jeleskedett szintén pályacsúcs idővel.

2020. augusztus 24.

Kép
Hírek

Beindult a futóélet: Csécsei Zoltán és Lubics Szilvia nyerték a hétvégi UTT-126-ot

Az UTT-126 a koronavírus miatti korlátozások enyhítése óta az első ultratávú futóverseny, amelyet megrendezhettek.

2020. július 6.

Kép
Hírek

Csécsei Zoltán tegnap új 24 és 12 órás, valamint 100 mérföldes világcsúcsot állított fel futópadon

A három rekord közül egyetlen is bőven szép eredmény lett volna, de ő úgy gondolta, a hármat egy csokorba szedi. Vajon mennyire volt merész vállalás ez?!

2020. január 21.

Kép
Hírek

Csécsei Zoltán óriási 24 órás világcsúcsot futott futópadon!

Zoli 286,8 km-rel új 24 órás világrekordot futott futópadon. A korábbi csúcsot - ami 264 km volt - már a futás 22-ik órájában megdöntötte, onnan már csak szépített az eredményen.

2020. január 20.

Kép
Hírek

Világrekordot döntött Csécsei Zoltán - jöhet a következő!

Reggel hatkor már 12 órája futott a futópadon Csécsei Zoli, ez idő alatt pedig 155km-t tett meg!

Kép
Hírek

Csécsei Zoltán újabb világrekordra készül – 24 óra a futópadon

Vasárnap Csécsei Zoltán a Springday Health Clubban 24 órán át fog a futópadon futni, a cél pedig hogy 264km-nél többet fusson le, ezzel pedig világrekordot döntsön.

12 órás futópados Guinness rekordkísérlet

Ma szombat reggel 9 órától kezdődik Makai Viktória és Csécsei Zoltán 12 órás futópados Guinness rekordkísérlete.

2016. december 17.

Kép
Hírek

Rekordkísérlet futópadon 12 órán át

Makai Viktória és Csécsei Zoltán megkísérlik megdönteni a 12 órás futópadon futás Guinness rekordját. A jelenlegi női rekordot az ausztrál Bernadette Benson tartja 128,62 km-es távolsággal, a férfi rekordot pedig az amerikai Ronnie Delzer 143,84 km-es távolsággal. A csúcsdöntési kísérlet a Megafitness Köki Terminálban lesz. A helyszíni izgalmak mellett interneten élőben is lehet követni a próbatételt.