Borítókép: Új verseny a terepfutás palettáján - meredeken a Libegő pályáján

Új verseny a terepfutás palettáján - meredeken a Libegő pályáján

A hétvégén Libegő Trail volt Budapesten. Első rendezés egy új szervezőcsapattal, amelynek emblematikus arca a kiváló terepfutó, Kiss Miki.

A Libegő Trail öt körös verseny, az útvonal részben a Libegő alatti ösvényen halad fölfelé, lefelé pedig a zöld háromszög jelzésen. Az egész nem több, mint 4,4 km, ám körönként 355 méter szintet is le kell küzdeni. A summa a célban 22 km és 1420 méter szintemelkedés volt. Összesen 150 fő számára volt adott a lehetőség-e kihívásra.

voltak.

Szasza fotósként, operatőrként volt jelen az eseményen. Hangulatos videóját nektek is megmutatjuk:

LIBEGŐ-TRAIL 2018

Filmecske a Libegő-Trail 2018-ról. Jó hír, a 2020-as versenyre már nevezhetsz ! Részletek/nevezés itt: https://bit.ly/2rfIiAh

Posted by hegyfutas.hu on Tuesday, April 10, 2018

Az útvonal adott minden fővárosi futó számára. Kiváló edzőpálya, ha szintes eseményre készülsz. A távot egyszerű variálnod.

Aznap még a Libegő sem járt…a futók pedig egy combosabb sétára inspirálták a hoppon maradókat, hogy ők is elérjék vágyott céljukat.