tóth lili anna

Tóth Lili Anna óriási egyéni csúcsot futott a tokiói olimpián

Az atlétikai csapat legfiatalabb tagja 10 másodpercet javított egyéni legjobbján.

Szinte még fel sem ocsúdtunk Bragmayer Zsanett és Bicsák Bence triatloni eredményeitől, a vegyesváltójuk, melyben mindketten szerepeltek, és rajtuk kívül Kovács Zsófia és Tóth Tamás is, a fantasztikus 11. helyen végzett, 1:26:43-as idővel.

De annak is örülhettünk, hogy Kozák Luca 100 méteres gátfutásban elődöntőbe jutott, így ma 12:45-kor szurkolhatunk neki majd a döntőbe jutásért is. Sajnos, Wagner-Gyürkés Viktória akadályfutó visszalépett egy komoly sérülés miatt.

Kácser Zita vasárnap a 3000 méter akadály előfutamán 13. lett, az atlétikai csapat legfiatalabb tagja, Tóth Lili Anna pedig óriási egyéni csúccsal, 9:30:96-tal 7. lett a futamában!

LILI KÜLÖNÖS MÓDON JUTOTT KI AZ OLIMPIÁRA, ERRŐL SZÓLÓ INTERJÚNKAT VELE ITT OLVASHATOD:

Ma 12:45-kor pedig szurkoljunk együtt Kozák Lucának!