Magazin előfizetés
Kép
Hírek

Maráz Zsuzsa negyedszer nyert az UB-n, Bódis Tamás duplázott

Bódis Tamásnak a második győzelme volt a Balaton körül, Zsuzsi viszont mától minden idők legeredményesebb női UB teljesítője lett.

2020. október 3.

Kép
Hírek

Elmarad az idei Spartathlon

A szervezők szűkszavú közleménye tegnap jelent meg a hírrel kapcsolatban.

2020. szeptember 4.

Kép
Hírek

Óriási pályacsúcsot futott Csécsei Zoltán a hétvégi Korinthosz 160 km-en

Bódis Tamás pedig a 80 km-es féltávon jeleskedett szintén pályacsúcs idővel.

2020. augusztus 24.

Kép
Edzés

„Nem látjuk a végét és szinte napról napra változik minden”

Mondja Lubics Szilvia háromszoros Spartathlon győztes, kiváló ultrafutónk a koronavírus okozta helyzetre reagálva.

2020. március 25.

Kép
Edzés

„Eljön az az idő, amikor majd újra élvezhetjük a futóversenyeken megélt örömöket…”

Bódis Tamás a tavalyi Spartathlon győztese úgy gondolja, sok erőt lehet meríteni ebből az időszakból is. Ugyan a célok kicsit távolabbra kerültek, ám a hozzájuk vezető út semmit nem változott, legfeljebb több időd lesz jobbá válni!

2020. március 24.

Kép
Hírek

Bódis Tamás jövőre kihagyja a Spartathlont? - A címlapfotózásunkon beszélgettünk vele

Főszerkesztőnk, Brigi a Runner's World idei utolsó címlapjának fotózásán beszélgetett vele a jövő évi terveiről.

2019. december 19.

Kép
Megjelent

Itt az év utolsó Runner’s World magazinja – címlapon az idei Spartathlon négy legsikeresebb magyar futójával!

Különleges lapszámmal készültünk az év végére, mely címlapján Maráz Zsuzsi, Bódis Tomi, Csécsei Zoli és Simonyi Balázs szerepel, belül pedig rendkívül izgalmas interjúkat olvashattok velük!

2019. december 11.

Kép
Hírek

Negyed százados országos csúcs dőlt meg a hétvégén a 24 órás világbajnokságon

Bódis Tamás 276,222 km-t futott a franciaországi VB-n, Bogár János 1994-es rekordját több mint 13 km-rel szárnyalta túl.

Runner's World

Büntetőkör Podcast #8 - Simonyi Balázs az idei Spartathlon férfi győztesével, Bódis Tamással beszélget

Itt a Runner's World és Simonyi Balázs podcastsorozatának legújabb darabja, ezúttal Bódis Tamással!

2019. október 8.

Kép
Edzés

„Erőt merítettem abból, hogy tudtam, sokan bíznak bennem” – Bódis Tamással, a Spartathlon győztesével beszélgettünk

Az idei Spartathlon minden idők legeredményesebb versenye lett hazai szempontból. Bódis Tamás, Bogár János után a második magyar férfi futó, aki nyerni tudott a világ egyik legkeményebb ultramaratoni versenyén.

2019. október 2.

Kép
Lélek

„Nem úgy van a Spartathlonon, hogy odamegyünk és tuti nyerünk” – interjú Maráz Zsuzsival, kétszeres Spartathlon győztessel

Maráz Zsuzsi győzött szombaton a Spartathlonon második alkalommal. Ezt ma már tudjuk. De azt, hogy micsoda győzelem volt ez, talán nem mindenki.

Kép
Hírek

Maráz Zsuzsi az idei Spartathlon női győztese – megvédte a címét

Ma reggel hatalmas sikert ért el Bódis Tamás, aki elsőként ért be az idei Spartathlon céljába. Azon túl, hogy a második Csécsei Zoli lett, Simonyi Balázs pedig ötödik úgy, hogy hetedszerre indult, és egyéni csúcsút futott, a nők között Maráz Zsuzsi diadalmaskodott.

2019. szeptember 28.

Kép
Hírek

Bódis Tamás az idei Spartathlon férfi győztese!

1991. után újra magyar férfi futott először a célba!

Kép
Hírek

Spartathlon: holnap reggel, magyar idő szerint 6 órakor rajtol az Athén és Spárta közti 246 km-es ultrafutó verseny

A Spartathlon talán a világ legismertebb ultramaratoni futóversenye, amelynek teljesítése sok futó legvágyottabb céljai között szerepel.

2019. szeptember 26.

Kép

Büntetőkör Podcast #7 – az egyetlen magyar férfi Spartathlon-győztes, Bogár János

Megérkezett a Runner's World és Simonyi Balázs podcastsorozatának legújabb darabja!

Kép

Márkus István Öcsi interjú a legfrissebb Runner's Worldben

A ma megjelent új lapszám egyik fő témája az ultrafutás, melyről többek között Márkus Öcsivel is beszélgettünk.

Kép

Bódis Tamás a tavalyi Spartathlon negyedik hely után idén megnyerte az Ultrabalatont

Tamás tavaly 100 km-ig jutott az UB-n, és ugyan az idei felkészülése nem volt problémamentes, végül 20 óra 26 perccel megnyerte az idei Balaton kerülő versenyt.

Kép
Hírek

Maráz Zsuzsi második helyen ért célba a hétvégén lezajlott Sakura Michin

A Spartathlon testvérversenyének mondott Sakura Michit bő negyed százada rendezik meg Japánban. A verseny hossza 250 kilométer nagyjából 5000 méternyi szintemelkedéssel, melynek teljesítésére 36 óra áll az indulók rendelkezésére.

2019. április 23.

Kép
Hírek

Címlaplányunk első lett a nők között a Spartathlonon - Exkluzív interjú Maráz Zsuzsával

Hétvégén elképesztő sikert ért el az aktuális lapszámunk címlapján szereplő Maráz Zsuzsa, ugyanis a Spartathlonon ő lett a nők között az első helyezett, 27:05.28-as időeredménnyel.

2018. október 1.

Kép
Hírek

Kiderült, kik állnak majd rajthoz az idei Spartathlonon a magyar futók közül!

Tegnap éjszaka sorsolták ki, kik indulhatnak majd a történelmi versenyen.

2018. március 9.

Kép
Egyéb

„Sokkal viccesebb a fiúkkal bolondozni odahaza, mint elmenni futni akár egy órára is” – interjú Lőw Andrással

Lőw András a hazai ultrafutás egyik legnagyobb tapasztalattal rendelkező tagja, aki idén 20. alkalommal ért célba a 246 km hosszú Spartathlonon, ráadásul erről a teljesítményéről zavarba ejtő szerénységgel és sajátos humorral képes mesélni. Mintha ez olyan tök normális és természetes dolog lenne.

2017. november 19.

Kép
Hírek

„Csak szenvedéllyel lehet ezt csinálni, csak úgy, ha 100%-kal akarjuk azt a versenyt” - Interjú Maráz Zsuzsával

Maráz Zsuzsanna futotta idén a legjobb magyar időt a Spartathlonon, ráadásul a nők között a második helyen, a valaha futott legjobb magyar női idővel ért célba. Ez volt a második Spartathlonja, a második sikeres szereplése egy rangos nemzetközi mezőnyben. És mi kíváncsiak voltunk arra, hogyan élte meg az idei versenyt, milyen edzésmunkával jutott el idén Spártába és hogyan érzi magát most, a verseny után két héttel.

2017. október 13.

Kép
Hírek

Ma reggel elrajtolt az idei Spartathlon!

Az Athén és Spárta közti 246 km-es távolságot idén 23 magyar futó készül teljesíteni.

2017. szeptember 28.

Kép
Hírek

Az Ultra című film hamarosan a mozikban

Szeptember 21-től látható országszerte a mozikban Simonyi Balázs ULTRA című, Európa Filmdíjra-jelölt filmje.

2017. szeptember 13.

Kép
Egyéb

Két nap futás a semmiben sivatagi forróságban

Lubics Szilvia az ország legismertebb és egyik legsikeresebb ultrafutója. Számos eredményes ultratávú megmérettetés után idén, nagy fába vágta a fejszéjét: benevezett az amerikai Badwater Ultramaratonra. A 135 mérföld (217 km) hosszú verseny nem elsősorban azért nehéz, mert extrém hosszú, hanem mert extrém meleg van akkortájt arrafelé. Szilvivel Szász Norbert többek között arról beszélgetett, hogyan lehet futóként felkészülni a hétköznapi ember számára szinte elviselhetetlen forróságra. Szilvi július 10-én rajtol a Badwater Ultramaratonon.