Iratkozz fel hírlevelünkre!
Magazin előfizetés
Kép
Hírek

Shura Kitata és Brigid Kosgei nyertek a London Maratonon - Kipchoge első dobogón kívüli versenyét futotta a távon

A férfiak versenye - az előzetes várakozásokhoz képest - egész más végkifejlettel zárult az elit futóknak megtartott London Maratonon tegnap délelőtt.

2020. október 5.

Kép
Hírek

Vasárnap London Maraton – az elit futóknak szervezett verseny tudnivalói

A világ egyik legnagyobb versenye idén is nagyszerű élményt és gyors célidőket tartogat, igaz rendhagyó módon 100 fő alatti lesz a mezőny. Íme a koronavírus-járvány miatt jelentősen módosított esemény részletei.

2020. szeptember 30.

Kép
Hírek

Mo Farah iramfutó lesz az idei, csak elit futóknak szervezett London Maratonon

Pár hete jelentették be, hogy a London Maraton a hagyományos lebonyolítás szerint elmarad, viszont a szervezők lehetőséget biztosítanak a versenyzésre az elit futók számára.

2020. augusztus 25.

Kép
Hírek

Hivatalosan is beiktatták Brigid Kosgei maratoni világrekordját

Ami 2:14:04 és a tavalyi Chicago Maratonon érte el a kenyai futónő.

2020. február 28.

Kép
Hírek

Ababel Yeshaneh új női félmaratoni világcsúcsot futott a Ras Al Khaimah Félmaratonon

Az eitóp futónő 1:04.31-gyel ért célba a ma reggel, 7-kor rajtoló arab versenyen.

2020. február 21.

Kép
Hírek

Kipchoge és Kosgei a kenyai olimpiai válogatott vezető tagjai lesznek a maratoni mezőnyben

Eliud Kipchoge olimpiai címvédőként tér vissza idén Tokióba, míg a női maratoni világcsúcstartó Brigid Kosgei első olimpiájára készül.

2020. január 31.

Kép
Hírek

Kosgei visszatér a London Maratonra, hogy megvédje címet

A maratoni világcsúcstartó, Brigid Kosgei április 26-án rajthoz áll ismét a London Maratonon, a célja pedig nem más, mint a címvédés.

2020. január 13.

Kép
Hírek

Brigid Kosgei tegnap új női világcsúcsot futott a Chicago Maratonon

Ezzel megdőlt Paula Radcliffe 16 évvel ezelőtti ideje. A kenyai futónő 81 másodperccel volt gyorsabb.