Borítókép: Neked hogy ment? Vivicitta városvédő futás – képek és eredmények

Neked hogy ment? Vivicitta városvédő futás – képek és eredmények

Forrás: Szász Norbert
Futók lepik el a fővárosi Margitszigetet. Nem meglepő a jó idő közeledtével. Ezen a hétvégén azonban sok ezren voltak…voltunk, hiszen most került megrendezésre a tavasz első nagy futóeseménye, a Vivicitta városvédő futás.

A szervező, BSI közleménye szerint rekord létszámú mezőny indult a 10 versenyszám valamelyikén. A fő attrakció a ma reggel rajtoló félmaraton volt. A távot egyénileg, illetve 2-3 fős váltó tagjaként is lehetett teljesíteni. Az idő kiváló volt, a futók mosolygósak és lelkesek, a vasárnap délelőtti város - melyet szeretünk és védünk - pedig igazán szép és inspiráló ahhoz, hogy kiváló idők szülessenek.

Neked, hogy sikerült az idei Vivicittád?

A félmaratoni táv egyéni férfi első helyezettje a Szombathelyi Egyetemi Sportegyesület futója, Horváth György lett 1.08.34-es idővel, a női egyéni első, pedig Virág-Erdélyi Zsófia (UTE) 1.18.02-vel. Zsófiról a héten megjelenő Runner’s Worldben különleges fotós anyagot találtok.

Az esemény eredményei ide kattintva böngészhetőek.