Borítókép: Megint meghódítottuk Füredet! Ilyen volt az idei Generali Runner's World Run

Megint meghódítottuk Füredet! Ilyen volt az idei Generali Runner's World Run

A verseny előtti héten finoman fogalmazva nem volt túl jókedvében az időjárás, ám szerencsére a versenyen már sokkal jobb körülmények között futhattunk.

Több mint kétezren neveztetek a versenyre összesen, együtt pedig majdnem 30.000 kilométert tettünk meg Balatonfüreden.

A 10.5K-t, félmaratont, vagy maratont teljesítők a rajt után áthaladtak egy két kilométeres „párakapun” - bár ez enyhe kifejezés -, ám az áprilisi zivatar ellenére senki nem állt meg, hiszen - ahogy a régi, indián futóközmondás tartja: rossz idő nem létezik, csak gyenge akarat.

Mindenkire izgalmas programok vártak, akik ellátogattak a rendezvényre: többek között volt testfestés, Runner's World címlapfotózás, a célbaérkezés után pedig borral koccinthatott mindenki a festői, balatoni naplementében. De a szavak helyett inkább beszéljen a következő videó:

És ez csupán egy nagyon kicsi részlete az április 23-án történteknek. Szerinted milyen volt?