Borítókép: Csere Gáspár és Szabó Tünde győzött a Budapest Maratonon - Csodaszép fotók, elképesztő eredmények

Fantasztikus kora őszi időben futhattak a tegnapi 33. Spar Budapest Maratonon rajthoz álló futók, Szasza pedig bringára pattant és lencsevégre kapott pár klassz pillanatot.

A rajt/célhelyszínnek - a félmaratonhoz hasonlóan - ezúttal is a Pázmány Péter sétány adott otthont, az útvonal érdekessége volt, hogy a mezőny 15 km-nél visszatért a versenyközpontba és ismét áthaladt a rajt/célegyenesen. Több mint 33 ezer futó vett részt a vasárnapi versenyszámok valamelyik futamán (amivel egyébként megdőlt az eddigi rekord), a klasszikus maratoni távot több mint 5000 futó teljesítette. Egy másik rekorddöntésre is sor került, mert 96 országból érkeztek futók a versenyszámokra. Gratulálunk minden célba érkezőnek!